مصاحبه با جناب آقای Dario در آخرین روز نمایشگاه بین المللی Medex 2006

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آقای Dario لطفا از خودتان و اینکه چگونه به ابداع اره فلکه گشتاور پرداختید برای مجله چوب و کاغذ بیان بفرمایید:

من در سال 1947 میلادی در ایتالیا متولد شدم. شغل درودگری را از زمان تحصیلات دبیرستانی برای خود انتخاب کردم . طبیعی است یک درودگر ابزار و دستگاه متعددی در کار خود لازم دارد. قطعا اطلاع دارید درودگرها، بیشتر ابزار دستی خود را از چوب و خودشان می ساختند. من هم در شروع کار مستقل خود، ضمن اینکه ابزارهای دستی را خود می ساختم بفکر ساخت یک دستگاه اره فلکه از چوب چندلایی بودم و این فکر شب و روز مرا به خود مشغول می داشت عاقبت چوب چندلایی را از یک شرکت آلمانی خریداری نمودم و اولین اره فلکه مورد نظر خودم را ساختم. حدود پنج سال با آن اره فلکه چوب برش میدادم و در موارد لزوم آن را بکار میگرفتم تا اینکه یک روز انگشت دست راستم در دال چوب بری با آن، ماشین خراش مختصری برداشت پس از این واقعه متوجه همکاران درودگر شدم که عده ای از آنان در کار با اره فلکه یک یا چند انگشت دست خودرا به کام اره فلکه داده و دچار تخریب جسمانی گردیده اند و دیده شده بعضی از آنان گریبانگیر آسیب های روانی نیز شده اند، پس از آن تلاش نمودم اره فلکه گشتاور فعلی را ابداع و به تکامل رسانده به اهل صنعت چوب دنیا تقدیم دارم در بکارگیری اره ابداعی من هیچ خطری جان کاربر را تهدید نمی کند ، هر دودست کاربر به دسته شاسی راه اندازی اره باید متصل باشد، به محض رها شدن یکی از دو دست دستگاه بلافاصله خاموش و اره بی حرکت میشود.

جناب آقای Dario لطفا بفرمایید استقبال مردم از غرفه شما و کلا از نمایشگاه را چگونه ارزیابی می نمایید؟

البته استقبال از غرفه بخاطر محبوبیتی که آقای دوراندیش بین جامعه درودگر دارند بسیار خوب است اما غرفه من فقط در روز آخر نمایشگاه دایر گردید چون ماشینهای من دیر به ایران رسید و علت این بود که دعوتنامه به کنسولگری ایران در میلان دیر صورت پذیرفته بود و کنسولگری ایران در میلان میگوید تشکیلات تشریفات نمایشگاه بسیار دیر عمل نموده است، به من گفته اند برگزار کنندگان نمایشگاه خود درودگر هستند ، من انتظار داشتم آنان به غرفه من می آمدند و اکنون که ساعات پایانی روز آخر نمایشگاه است من آنان را ندیده ام تا با هم آشنا شویم ، البته گلایه نمی کنم این یک توقع ساده میهمان از میزبان است.

آقای Dario شاید آنان مشغله نمایشگاهی داشته اند که نتوانسته اند به این مهم بپردازند: بلی شاید همینطور است که شما می فرمایید، اما دیدار میزبان از مهمان در نمایشگاه ها خود یکی از تشریفات نمایشگاه است.

آقای Dario از اینکه در مصاحبه ما شرکت نمودید از شما تشکر می کنم . من هم از شما متشکرم.

خواندن 7900 دفعه

مکنده های صنعتی دوراندیش (Dust extractor) ، بهداشت محیط کار
مکنده صنعتی و مکنده های مرکزی دوراندیش برای افزایش راندمان کار

تکنولوژی خطوط تولید درب
مشاوره، برنامه ریزی، پیاده سازی، اجرا و کنترل پروسه های تولید و تامبن تکنولوژی خطوط تولید صندلی و مبل

فروش انواع ماشین آلات لبه چسبان، پانل بر، گندگی، چوب خشک کنی، اره رام، اره نواری، کپی شیپر و ...